Kontakta oss

Som medlem vill vi att du ska ha lätt att nå oss. Det kan vara med förslag till aktiviteter, utbildningar etc men också ett personligt möte om du vill ha råd eller information.

Vi finns för företagen. Var med du med! . Vill du påverka? , förbättra eller ha hjälp med något?

Håbo Företagare har medlemmar med många olika tjänster och erfarenheter.


Ring, mejla eller besök oss på:

Håbo Företagare
Box 137
746 23 BÅLSTA

Tel: 070 448 34 18 Birgitta Persson
E-post: info@haboforetagare.se

 

Vill du bli medlem. Det kostar bara 100 kr det första året. Tveka inte att kontakta oss !

Därefter 800kr per år.Väl spenderade pengar :)

 

Styrelsens medlemmar

Birgitta Persson Ordförande         
pva@resekonferens.se

Harry Lövstav Vice Ordförande    
harry.balsta@colorama.se

Lisbeth Bolin Ledamot               
lisbeth.bolin@centerpartiet.se

Frida Mattsson  Ledamot              
frida.mattsson@habobuss.se

Sara Dolvander Ledamot             
sara@stigsbergsgard.se

Susanne Norén Ledamot              
susanne@peterspolare.se

Christa Maniscalo Suppleant        
christa@avixa.se

Maria Ritella  Suppleant              
ritella@individ.se

Jan Norgren  Suppleant               
jan@stalkomponenter.com

Ulrika Adolfsson Suppleant          
adolfssonulrika@hotmail.com

Björn Green Suppleant               
bjorn.green@laraskolan.se

Anders Hedlund Suppleant          
anders@746entreprenad.se